Dzień dobry, poznajmy się!

 

Studio Ulanicka

Fotografia jest ogromną częścią mojego życia już od wielu, wielu lat, ale nie od początku traktowałam ją jako swój zawód. Nieśmiało (choć dosyć dawno i konsekwentnie) rozpoczęłam przygodę ze zdjęciami, które postanowiły mi dawać niezliczone pokłady radości. Z ciekawością dziecka i niegasnącym zaangażowaniem robiłam ich coraz więcej!

Tak powstało moje Studio. Z fotografią pełną energii i 100% stress free!

Robię zdjęcia na ślubach i weselach łapiąc to, co chcecie zapamiętać. Służąc pomocną ręką lub szczerym uśmiechem, kiedy trzeba i dobrze się bawiąc. Fotografuję Was podczas pracy – lub nie – żebyście wyglądali super profesjonalnie na swojej stronie lub blogu! Robię fotki stylówkom, rodzinom, parom.

Zawsze z ekscytacją!

Z wykształcenia jestem architektem, ale to pracując z aparatem czuję, że daję z siebie tysiąc pięćset procent!

Kocham kawę, książki, masło orzechowe i waniliowe świece. Lubię gotować i staram się jeść zdrowo, trenuję na siłowni i uwielbiam przysiady ze sztangą, dopóki nie mam po nich zakwasów. W tym roku zrobiłam kilka szalonych fajnych rzeczy, np. założyłam własny biznes, wyjechałam spontanicznie do Tajlandii, zaczęłam dźwigać ciężary, skoczyłam do głębokiej wody, której mocno się boję, spałam w dżungli, pojechałam na warsztaty foto i co najszaleńsze – zaczęłam biegać. WE’LL SEE!

JAK PRACUJĘ?

Uważam, że fantastyczna atmosfera podczas pracy, świetna relacja z fotografem oraz dobry humor to zdecydowanie więcej, niż połowa sukcesu.

Rozmawiam, śmieję się, piję z Wami kawę, pytam co słychać, słucham, poznaję. Spędzam z Wami fajnie czas. Dbam o to, abyście się cudownie przy mnie czuli. I dopiero wtedy wyciągam aparat.

Robię fotografię bezstresową – więc jeśli boisz się zdjęć, trafiłeś pod najlepszy adres. Fotografuję bez spiny i zbędnego nadęcia. I pilnuję tego, żebyś na zdjęciach był Ty. Nie sztuczna poza.

CO JEST DLA MNIE WAŻNE?

Robienie tego, co uwielbiam. Spontaniczność i chwytanie nieuchwytnego. Emocje i nieskrywana radość. Prawdziwość i bycie sobą. Robienie tego, co niekoniecznie poprawne politycznie, ale swoje i prosto z serca. Z charakterem, a jak trzeba – to i z pazurem.

Działanie na sto procent. I w zgodzie ze sobą.

Więc jeśli przyszedł Ci właśnie do głowy szalony pomysł na zdjęcia – wiedz, że już mam iskierkę w oku na myśl o jego realizacji!

Zróbmy WIĘC razem coś fajnego!

Możesz zawsze napisać do mnie maila. Lubię czytać maile, lubię odpisywać, więc spodziewaj się odpowiedzi w ciągu jednego dnia!

kontakt@studioulanicka.com

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi pozytywnymi twórczościami, zajrzyj do moich mediów społecznościowych:

FACEBOOK | INSTAGRAM

Jeśli natomiast chcesz odwiedzić super pozytywne i pełne energii miejsce – zajrzyj na mojego bardzo inspirującego bloga!

ANIAULANICKA.PL 

IT’S LESS WHAT THE EYE SEES AND MORE WHAT THE SOUL FEELS.