Dietetyk Ola - sesja wizerunkowa, na której dostałam czekoladowe błogosławieństwo

 

I co ja mam niby powiedzieć o sesji wizerunkowej, na której porozmawiałam o fajnych dietkach, dostałam błogosławieństwo na jedzenie czekolady od pani dietetyk, najadłam się truskawek i wyszłam ze słoikiem z puddingiem chia, który był obłędny?

 

(Tak, moi klienci karmią mnie na zdjęciach i wiedzą, że ponad wszystko kocham jeść. Dlatego regularnie ćwiczę i dużo chodzę. Absolutnie nie mam zamiaru ani planów ich w tym upominać, a wręcz będę twierdzić, że to najwspanialsi ludzie na świecie.)

Opowiem może w kilku słowach, skąd w ogóle wziął się pomysł na wspólne zdjęcia wizerunkowe.

Ola napisała do mnie maila z pytaniem o zdjęcia, których będzie potrzebowała do używania w działaniach swojej firmy, którą właśnie zakładała. Ja swoją działalność założyłam już jakiś czas temu, ale bardzo dobrze pamiętam, jak wyglądały moje początki! Bardzo zależało mi na tym, by się ładnie i profesjonalnie pokazać z tym, co mam do zaoferowania. Dzięki temu wiedziałam, że zdjęcia, które zrobimy Oli, będą naprawdę istotne. Wiedziałam też, jak ważne jest, by pokazać trochę luzu, swojego charakteru i osobowości.

Dla mnie było to wyróżnienie, że mogłam zrobić zdjęcia, które pomogą komuś w starcie z jego biznesem. Zawsze cieszę się na takie decyzje, motywuję, wspieram i trzymam z całej siły kciuki. Nie ma przecież nic fajniejszego niż robienie czegoś, co się naprawdę czuje i w co się wierzy.

A sama sesja? Fantastyczna! Było mi przemiło, kiedy później usłyszałam, że Oli spodobały się nie tylko efekt końcowy w postaci zdjęć, które możecie zobaczyć niżej, ale również bezstresowa atmosfera, jaką udało mi się stworzyć. Doceniam taki fajny feedback!

Nie przedłużając, poznajcie tą uśmiechniętą panią - Dietetyk OlęKobietę #teamczekolada, która na diecie pozwala jeść popcorn i moją ulubioną milkę oreo. Mnie tym kupuje! 😁❤️⭐️

 

Olu, dziękuję za zaufanie i przemiłą współpracę. Do zobaczenia!

Olę znajdziecie tutaj:
FB: Dietetyk Ola | IG: @dietetyk.ola

 

1 thought on “Dietetyk Ola – sesja wizerunkowa, na której dostałam czekoladowe błogosławieństwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *