KAJO Jewels - sesja lookbookowa

kajo-jewels.com

 

Są ludzie, z którymi współpracuję niezwykle regularnie. Spotykamy się na zdjęcia dosłownie przy każdym nowym projekcie. To jest tak, że w pewnym momencie rozmowy na temat oczekiwań i wymagań zaczynają być zbędne, a Ty po jednym słowie wiesz, jakiego klimatu życzy sobie Twój klient. Dokładnie tak było z Olą i jej KAJO jewels.

 

Kiedy napisała do mnie, że potrzebuje wiosennego lookbooka dla KAJO, zgodziłam się po ułamku sekundy, znalazłam wolny termin w studio i pewnego wtorkowego dnia spotkałyśmy się na zdjęciach. Jak zwykle, po tylu już wspólnych sesjach, mamy niesamowite flow i czujemy siebie nawzajem niezwykle dobrze. Do tego stopnia, że nierzadko nie potrzebujemy nawet powtarzać ujęć.

Zdjęcia miały być nowoczesne, świeże, bardzo delikatne, eleganckie i klasyczne. Musiały być na tyle subtelne i neutralne, by swoją formą nie przytłoczyły lekkich dodatków, kolczyków, wisiorków, gumek i spinek, a wręcz je wyeksponowały. Jeśli o mnie chodzi - zdecydowanie jestem minimalistką i tak proste, nieskomplikowane kadry nadzwyczaj uwielbiam. Less is more!

Zerknijcie na kilka zdjęć z naszej sesji, a później oczywiście odwiedźcie KAJO jewels. :)

Za fantastyczną współpracę dziękuję:

Oli :@ola_kajo
dodatki: kajo-jewels.com | @kajo.jewels
make up & model: @paulinapiegat_paint_me_up

Do zobaczenia!

1 thought on “KAJO jewels – subtelna i delikatna sesja lookbookowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *