Kolorowe koszule, pastele i kwiaty - wiosenna sesja dla Moniki Kamińskiej

 

Nie ma wiosny bez kwiatów, nie ma lata bez lekkich koszul. Nie był to slogan naszej sesji, ale nie da się ukryć kwietnego motywu. Na tyle mocno, że oprócz kolorów, pasteli i kwiatów nie trzeba do tej sesji nic więcej. Jest to na tyle przekonujące nie tylko dla mnie, ale również dla klientek. Te po raz kolejny udowodniły, że przepiękne ubrania marki Monika Kamińska rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Zdjęcia, które obejrzysz w tym wpisie obecne były na głównej stronie sklepu zaledwie kilka godzin. Jak widać im bardziej podoba się nam sam produkt, sesja i efekt, tym niestety krócej możemy podziwiać je w publikacjach. Oczywiście niestety tylko ze względu na zdjęcia. Całe szczęście te piękne ubrania będą się cudnie prezentować na ich posiadaczkach. A co może być bardziej zdobnego i subtelnego od delikatnych, pastelowych kwiatów? Mnie nie przychodzi nic na myśl.

Tak poruszył i zachwycił mnie ten kwiatowy motyw, że moja w gorącej wodzie kąpana działaczka chciała przerabiać wszystkie strony w internecie na pastele. Nigdy nie wiadomo, co i kiedy zainspiruje do zmian. Ja w takim razie zabieram się na pohamowanie moich raptusowych zapędów, a Was serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Marka: Monika Kamińska 
Miejsce: Summer Studio 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *