Sesja wizerunkowa fotografki Patrycji Skwarczyńskiej

 

Co masz przed oczami, kiedy myślisz o sesji wizerunkowej? Bardzo możliwe, że wyobrażasz sobie profesjonalizm i oficjalne podejście. Eleganckie ubranie i fajna marka czy biznes w tle. Zdjęcia zrobione na potrzeby strony internetowej czy wykorzystanie w mediach społecznościowych. Coś, co jest profesjonalne, eleganckie, a zarazem na luzie i bez spiny (przynajmniej w moim odczuciu), ale niekoniecznie można określić to sesją pełną emocji i spontanicznych momentów.

Też nierzadko moje skojarzenie tak wygląda. Zdarzają się od czasu sesje wizerunkowe jak ta, które pokazują mi te spotkania z zupełnie innej strony.

To normalne, że w swojej pracy spotykam się z niepewnością i stresem. Nie jest dla mnie nowością słyszeć, że ktoś obawia się czy wstydzi sesji zdjęciowej. To totalnie normalne. Od tego jestem, ze swoim luzem i wiedzą na temat portretów i pracy z ludźmi, by jak najlepiej wprowadzić fotografowaną osobę w klimat. I kiedy spontanicznie podczas sesji pokazuję ułamek tego, co zrobiłyśmy, i widzę łzy wzruszenia, na nowo doceniam pracę fotografa.

Zdjęcia biznesowe nie muszą być nudne, oficjalne, oklepane i bez emocji. Mogą być nie tylko profesjonalnym wizerunkiem firmy, ale i piękną pamiątką dla jego twórcy na długi, długi czas. Sami zobaczcie - zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Patrycja: @patrycja.skwarczynska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *