Zdjęcia wizerunkowe Pauliny - Line Pag

FB: Line Pag | IG: @linepag

 

Jakiś czas temu pokazywałam na stories na moim instagramie obróbkę zdjęć dla Pauliny. Niesamowicie nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła opublikować całość i przedstawić Wam ten materiał. Tak jak wspominałam już kilkukrotnie - mega, mega radość daje mi fotografowanie takich kobiet rakiet! ⭐️

 

Paulina jest grafikiem, ilustratorem i architektem, prowadzi własne studio graficzne. Nawet ostatnio okazało się, zaczynałyśmy swoje biznesowe działania w sumie w podobnym momencie. Z Pauliną znamy się ze studiów i jest to bardzo duży plus do wzajemnego zrozumienia i wyczucia, haha. Kiedy umawiałyśmy się na zdjęcia, myślałam o delikatności i estetyce zdjęć (i nie tylko!) Garance Dore, którą uwielbiam i która od bardzo dawna jest moją wielką inspiracją. Jak pomyślałyśmy, tak zrobiłyśmy. Delikatnie, elegancko, kobieco i bardzo spójnie z Pauliną.

Zawsze fascynowały mnie historie i portrety turbo ciekawych kobiet na blogu Garancé i bardzo, bardzo chciałabym coś podobnego realizować za pomocą swoich zdjęć. A takich jak te robię ostatnio coraz więcej i to mnie niesamowicie cieszy.

Zapraszam na piękną historię o Paulinie i o tym, co robi. Odwiedźcie ją koniecznie, jeśli kiedykolwiek będzie potrzebowali świetnego grafika!

 

@linepag

 

 

1 thought on “Zdjęcia wizerunkowe Pauliny Line Pag – grafika, ilustratora i architekta w jednym!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *