#jbanaszewska x #instacademy - urodziny bloga i premiera nowego ebooka

jbanaszewska.com

 

Codziennie całymi dniami uganiamy się za biznesami, mając przed oczami jedynie grube rozkminy i same konkrety. Oczywiście jest to super ważne, ale przecież życie to nie tylko praca i ciśnięcie!

 

To przecież też fajni ludzie, z którymi mogę spotykać się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie podczas tak fajnych eventów. To przecież radość i rozmowy na wszelkie tematy, pyszne jedzenie (gdybym nie miała w domu obiadu, to chyba bym pękła od tych truskawek w czekoladzie), fajna muzyka i żarty z naszego nieogarnięcia i pracy po nocach.

To przecież fantastyczne inspiracje, które mogą, ale wcale nie muszą, prowadzić do kolejnych zawodowych projektów. To wymiana swojej energii, doświadczeń, zarażanie pasjami i fascynacjami.

Zawsze niesamowicie się cieszę, kiedy mogę być częścią tworzenia czegoś fajnego, jak w tym przypadku ebooki Asi i zrobione do nich zdjęcia (podoba się Wam okładkowa fota???), a w dodatku świętować sukcesy innych! Klimat w biurze teamu Instacademy był tak totalnie uroczy, że postanowiłam podzielić się zdjęciami, które tam zrobiłam. No kosmos totalny, sami zobaczcie!

Chciałabym tylko nieśmiało dodać, że te wszystkie słodkości były nie tylko instagramowo fotogeniczne, ale równie pyszne, co piękne! Truskawki w białej czekoladzie robione po nocach (czuć włożone w nie serce!), obłędny sernik i tort z malinami, którego już dosłownie nie byłam w stanie już wcisnąć po tym, jak najadłam się naleśników z bitą śmietaną.

Za fantastyczną współpracę dziękuję:

Asi: @jbanaszewska
i jej super teamowi: @instacademy_

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *