Sesja lookbookowa dla Leimann

leimann.pl

 

Kiedy zaczynałam fotografować dawno temu, było dla mnie dość jasne, że skoro jestem człowiekiem po architekturze, to rozsądnym wyborem jest fotografować wnętrza. I nie da się ukryć, od tego zaczynałam, a i nadal od czasu do czasu to robię. Fascynują mnie piękne wnętrza, kolory, faktury, linie, proporcje, światło, które wędruje po ścianach.

I tym samym nie pomyślałabym wcześniej, że moja fotograficzna droga doprowadzi mnie do momentu, w którym tworzę lookbooki. A tym bardziej nie pomyślałabym, że będę to tak uwielbiać i tak się tym ekscytować! Obecnie sesje lookbookowe to jeden z moich absolutnie ukochanych tematów i jestem niesamowicie wdzięczna, że mogę takich tworzyć coraz więcej.

Uwielbiam opowiadać historię o kolekcjach. O liniach ubrań, kolorach, fakturach, proporcjach i świetle, które po nich wędruje. Na początku dziwiłam się, że tak mocno mogłam odbiegnąć od początkowych fotograficznych założeń, ale im dłużej nad tym myślę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że projektowanie (różnych tematów) ma tyle ze sobą wspólnego!

Tym bardziej lubię słuchać historii, które stoją za konkretnymi kolekcjami. Uwielbiam rozmawiać na temat inspiracji, jakie towarzyszyły przy ich tworzeniu oraz emocji i odczuć, jakie twórcy chcą za ich pomocą przekazać. Lubię poznawać związane z tym idee i patrzeć, jak spójne są z ich autorami.

Nowa kolekcja Leimann jest niesamowicie kobieca, pełna energii i elegancka.

 

 

 

leimann.pl

 

 

 

2 thoughts on “Kobieca i elegancka sesja lookbookowa nowej kolekcji Leimann

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *