Sesja wizerunkowa Asi Banaszewskiej do nowego ebooka

jbanaszewska.com

 

Konkretna i pięknie podana wiedza wymaga pięknej oprawy, pewnie się z tym zgadzacie. Spotkałyśmy się z Asią ponownie, by zrobić zdjęcia do kolejnego już jej ebooka, na temat instagramowych stories.

 

Tym razem zdjęcia zrobiłyśmy w biurze, w którym od niedawna urzęduje Asia ze swoim teamem Instacademy. Nie ukrywam, że co osiem rąk, to nie cztery. Pomoc Niny i Pauliny podczas tej sesji była nieoceniona! 

Zrobiłyśmy mnóstwo mega pozytywnych, pięknych, instagramowych wręcz czasami kadrów. Pokazałyśmy Asię i dziewczyny, które ze swoimi działaniami i pomysłami idą jak burza i ciężko mi uwierzyć, że mogłyby się kiedyś zatrzymać. Piękne, pełne fantastycznej energii, pewne siebie babki, które robią totalnie odjechane rzeczy!

Sfotografowałyśmy również wnętrze, które od niedługiego całkiem czasu jest miejscem pracy dziewczyn. Jako estetka baaardzo doceniam takie gustowne smaczki jak niebieska lodówka w kuchni, ciemne drewno stołu, lustro w złotej ramie, piękna komoda czy szklanki ze złotą obwódką.  No i oczywiście królową tej przestrzeni, czyli wielką, pudroworóżową kanapę. 

Takich fajnych ludzi w takich ładnych miejscach fotografuje się niezwykle przyjemnie. Zobaczcie kilka wybranych kadrów z tej ebookowej sesji zdjęciowej!

No i jest! Zdjęcie okładkowe nowego ebooka Asi.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak później świętowałyśmy wydanie tego ebooka, zerknijcie też do tego wpisu i zobaczcie, w jak cudny sposób zmieniła się ta biurowa zwykle przestrzeń: Relacja z instagramowych urodzin bloga Asi Banaszewskiej i premiery nowego ebooka.

Za fantastyczną współpracę dziękuję:

Asi: @jbanaszewska
i jej super teamowi: @instacademy_

Do zobaczenia!

2 thoughts on “Sesja wizerunkowa Asi Banaszewskiej do nowego ebooka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *