Kilka słów od moich par

„Hey hi hello! Zobaczyliśmy zdjęcia! Jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Idealnie zrobiłaś to, o co poprosiłam! Zdjęcia przepiękne!!!!!! Bardzo dziękujemy!!!!! Pudełeczko z pendrivem i zdjęciami wywołanymi – bajka, no i fotoksiążka to strzał w 10! Z całego serca życzę Ci żebyś miała jak najwiecej zleceń i takiej odwagi podróżowania tak jak do nas do Gdańska!”

*
Iwona & Wojtek

„Ania jest jednocześnie pasjonatką fotografii pełną szczerego entuzjazmu i profesjonalistką w każdym detalu, jeśli chodzi o przygotowanie do sesji, obróbkę zdjęć, a nawet… ozdobne opakowanie końcowego efektu! Nasze zdjęcia ślubne wyszły naprawdę magicznie.

Dziękujemy za współpracę i gorąco polecamy!”

*
Matylda & Tomek

  Kilka słów ode mnie

  Radość. Szczęście. Emocje. Wzruszenie. Śmiech. Łzy. Pasja. Prostota. Przyjaźń. Naturalność. Miłość.

  To wszystko charakteryzuje dzień Waszego ślubu.

  To wszystko pokażę na swoich zdjęciach.


  Fotografuję naturalnie śluby od przygotowań do nich, przez ceremonię aż po wesele, wykonuję plenerowe sesje ślubne oraz sesje narzeczeńskie.

  Uważam, że fantastyczna atmosfera podczas pracy, świetna relacja z fotografem oraz dobry humor to zdecydowanie więcej, niż połowa sukcesu. Spędźmy więc razem fantastyczny czas na zdjęciach!

  A wtedy zadzieje się magia!

  Skontaktuj się!

  Napisz do mnie i sprawdź termin! ♥

  Skontaktujcie się ze mną w celu sprawdzenia dostępności moich terminów, poznania oferty na reportaże ślubne oraz porozmawiania o Waszym wspaniałym dniu!

  kontakt@studioulanicka.com

  It’s less what the eye sees and more what the soul feels.

  Emocje. Pasja. Miłość. Fotografia ślubna!